Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Provence Opéra, Parijs 9e • 2 549 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  176,44 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Provence Opéra, Parijs 9e
2 549 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  176,44 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Provence Opéra
Luxe appartementen / penthouses te koop in Provence Opéra Luxe appartementen / penthouses te koop in Provence Opéra
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  176,44 m²
2 549 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Conciërge

Op het zuid-oost gelegen dit appartement176,44 m², gebouwd in 1801, in een flatgebouw van 5 verdiepingen bevat 5 kamers waarvan 3 slaapkamers en 2 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer 78,75 m² en van een Open keuken. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Verwarming : "individual electric radiator". andere : Bewaker, parketvloer, kabeltelevisie. Honoraria : 4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : JBLP 3266

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, zuid
    • 5 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Geen overburen
    • Op de 2e verdieping
    • Bouwjaar 1801
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 78,75 m²
    • Niet gemeubeld
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • 3 Slaapkamers
    • Parket
    • 2 Toilet
    • Verwarming "individual electric radiator"

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 549 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 450 962 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    38330 Montbonnot-Saint-Martin

    Het kantoor MAISON BONAPARTE beschikt over 200 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com