Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit huis390 m², gebouwd in 2016, met een perceel oppervlakte van 1546 m² heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 5 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer, een Open keuken, een zwembad en een garage. Verwarming : "gaz underfloor". andere : openhaard. Honoraria : 5.023.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : M1717
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
4 495 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,023% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 4 280 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
2 Place Bellevue
64200 Biarritz
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd