Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Dit huis293 m², gebouwd in 2012, met een perceel oppervlakte van 1000 m² bevat 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 5 WC's. Dit huis heeft van een Ingericht keuken, van een zwembad, van 35 garages en van een kelder. Verwarming : Vloer verwarming. andere : openhaard. Honoraria : 4.05.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : M943-MILLESIME
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
3 850 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,05% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 3 700 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
4 AVENUE EDITH CAVELL
64600 Anglet
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd