Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Saint James-Général Koenig, Neuilly-sur-Seine • 1 493 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  130,2 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Saint James-Général Koenig, Neuilly-sur-Seine
1 493 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  130,2 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint James-Général Koenig
Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint James-Général Koenig Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint James-Général Koenig
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  130,2 m²
1 493 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge
  • 1 Garage

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit appartement130,2 m², gebouwd in 1965, in een flatgebouw van 5 verdiepingen heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 30,52 m², een Aparte keuken, een balkon, een garage en een kelder. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz radiator". andere : intercom, Bewaker, kabeltelevisie. Honoraria : 3.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 85170107

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, zuid
    • 5 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 4 Ruimtes
    • Rustig
    • Op de 2e verdieping
    • Bouwjaar 1965
    • Op te frissen

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • Kelder
    • 3 Slaapkamers
    • Verwarming "collective gaz radiator"
    • Woonkamer 30,52 m²
    • 2 Toilet
    • 2 Aantal badkamers 11,27 m²

Toegang

    • Intercom
    • 1 Garagebox

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 493 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 449 514 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 25 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 7.308 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    137 avenue Achille Peretti

    92200 Neuilly-sur-Seine

    (72 Mening)
    Het kantoor VANEAU NEUILLY beschikt over 31 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com