Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Châtelaillon-Plage • 745 500 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  180 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Châtelaillon-Plage
745 500 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  180 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Châtelaillon-Plage
Luxe huizen en villa te koop in Châtelaillon-Plage Luxe huizen en villa te koop in Châtelaillon-Plage
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  180 m²
745 500 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • 5 Parkeerplaatsen

Op het oost-west gelegen dit huis180 m², gebouwd in 1975, met een perceel oppervlakte van 977 m² heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis is voorzien van een eetkamer, een Open en ingericht keuken, een zwembad, 2 garages en 2 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual gaz". andere : openhaard. Honoraria : 5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : AD1065-ADIMMOBILIER

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, west
    • 6 Ruimtes
    • Geen overburen
    • Bouwjaar 1975

Ontwikkeling van het pand

    • Eetkamer
    • 3 Toilet
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • Verwarming "individual gaz"
    • 5 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • 2 parkeerplaatsen
    • 2 Garageboxen
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

745 500 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 710 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    13 rue Saint-Yon,

    17000 La Rochelle

    (190 Mening)
    Het kantoor AD IMMOBILIER beschikt over 20 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    AD IMMOBILIER, met een kapitaal van 5.000 €

    Beroepslicentie nr. 1702 2020 000 044975

    Zetel: 13 RUE SAINT YON 17000 LA ROCHELLE

    RCS: 882633225

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com