Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het oost gelegen dit huis (Villa) 111 m², gebouwd in 2010, met een perceel oppervlakte van 1000 m² bestaat uit 4 kamers waarvan 3 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis (Villa) is uitgerust van van een woonkamer, van een Geen keuken, van een zwembad, van een terras en van 2 parkeerplaatsen. Honoraria : 6.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : VM.AS.180226
Energieprestatieadvies (EPA)
Niet kenbaar gemaakt
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
Niet kenbaar gemaakt
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
520 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 6% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 490 566 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
CHEMIN PARISI
20169 Bonifacio
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd