Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het zuid-oost gelegen dit huis261 m², gebouwd in 2000, met een perceel oppervlakte van 1000 m² bestaat uit 9 kamers waarvan 5 slaapkamers, 2 badkamers en 3 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer, van een Open keuken, van een garage en van een kelder. Verwarming : "gaz underfloor". andere : kabeltelevisie. Honoraria : 3.7.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86388028
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 800 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,7% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 735 777 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
51 rue au Pain
78100 Saint-Germain-en-Laye
Wettelijke informatie kantoor
BARNES SAINT GERMAIN EN LAYE, met een kapitaal van 60.000 €
Beroepslicentie nr. CPI 9201 2016 000 014 363 afgeleverd door CCI Paris Ile de France
Financiële garantie MMA IARD voor een bedrag van 500.000 €
RCS: NANTERRE 414057992
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd