Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Bourg-La Feuillaume Nord, La Celle-Saint-Cloud • 1 600 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  208 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Bourg-La Feuillaume Nord, La Celle-Saint-Cloud
1 600 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  208 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Bourg-La Feuillaume Nord
Luxe huizen en villa te koop in Bourg-La Feuillaume Nord Luxe huizen en villa te koop in Bourg-La Feuillaume Nord
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  208 m²
1 600 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Balkon
  • Prachtig uitzicht
  • Rustig

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-west gelegen dit huis208 m², gebouwd in 1950, met een perceel oppervlakte van 655 m² bevat 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 4 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer 29 m², van een eetkamer, van een Ingericht keuken, van een balkon, van een zwembad, van een terras, van een kelder en van 2 parkeerplaatsen. Verwarming : Gas. Honoraria : 4.71.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 5932-ROMBAUT

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • 7 Ruimtes
    • Rustig
    • Bouwjaar 1950

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • Eetkamer
    • 4 Toilet
    • 3 Aantal doucheruimtes
    • Kelder
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers
    • Woonkamer 29 m²
    • 5 Slaapkamers
    • Verwarming gas

Toegang

    • 2 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 600 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,71% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 528 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    10 AVENUE GUYENER

    78170 La Celle-Saint-Cloud

    Het kantoor Agence ROMBAUT beschikt over 10 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Agence ROMBAUT, met een kapitaal van 3.811 €

    Beroepslicentie nr. CPI78012018000035076 afgeleverd door VERSAILLES

    Zetel: 10 avenue Guynemer 78170 La Celle Saint Cloud

    Financiële garantie LLOYD'S voor een bedrag van 500.000 €

    RCS: VERSAILLES 739800548

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com