Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het zuid-oost-west gelegen dit huis331 m², gebouwd in 1925, met een perceel oppervlakte van 3100 m² heeft 11 kamers waarvan 7 slaapkamers, 5 badkamers en 5 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer 33 m², een eetkamer 20 m², een Geen keuken, 3 balkons, een zwembad, een terras, een kelder117 m² en 10 parkeerplaatsen. Verwarming : "collective radiator". andere : parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.8.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 263100003
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
Over de prijs
1 200 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,8% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 145 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
10 RUE DE PENTHIEVRE
75008 Parijs 8e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd