Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-west gelegen dit huis258 m² bevat 8 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit huis heeft van een woonkamer 43 m², van een Geen keuken en van een zwembad. andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 5.27.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 1109
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
799 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,27% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 759 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
20 rue Franklin
44000 Nantes
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd