Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, dit huis160 m², met een perceel oppervlakte van 632 m² bestaat uit 4 kamers waarvan 3 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 42 m², van een Geen keuken en van een zwembad. Verwarming : Vloer verwarming. Honoraria : 4.744318.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : SLG75-113
Energieprestatieadvies (EPA)
A
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 106 100 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,744318% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 056 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
71 73 COURS DE LA REPUBLIQUE
33470 Gujan-Mestras
Wettelijke informatie kantoor
CABINET BEDIN GUJAN, met een kapitaal van 260.000 €
Beroepslicentie nr. 33318-473 afgeleverd door Bordeaux
Zetel: 13 Rue Pasteur 33600 PESSAC
Financiële garantie CGAIM voor een bedrag van 2.000.000 €
RCS: BORDEAUX 327843546
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd