Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, dit huis318 m², met een perceel oppervlakte van 870 m² bevat 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer 146 m², van een eetkamer, van een Open en ingericht keuken, van een balkon, van een zwembad, van een terras, van een kelder en van 4 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual underfloor". Honoraria : 5.263158.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 1969EA
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
749 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,263158% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 711 550 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
17 bis rue Royale
74000 Annecy
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd