Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en oost-west gelegen dit huis (Villa) 240 m², gebouwd in 1968 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis (Villa) is voorzien van een woonkamer 51 m², een Open en ingericht keuken, een balkon, een terras, 4 garages, een kelder en 2 parkeerplaatsen. Honoraria : 5.82.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : VM324-BALTICIMMO
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 790 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,82% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 691 550 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
11 Boulevard de la Corniche
74000 Annecy
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd