Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Boerenwoning • Péronne-en-Mélantois • 598 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  155 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Boerenwoning • Péronne-en-Mélantois
598 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  155 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Boerderijtjes te koop in Péronne-en-Mélantois
Boerderijtjes te koop in Péronne-en-Mélantois Boerderijtjes te koop in Péronne-en-Mélantois
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Boerenwoning
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  155 m²
598 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • 3 Parkeerplaatsen
  • Rustig

In een rustige buurt, dit huis (Boerenwoning) 155 m², met een perceel oppervlakte van 1179 m² bevat 6 kamers waarvan 4 slaapkamers en 1 badkamer. Dit huis (Boerenwoning) heeft van een woonkamer, van een Geen keuken en van 2 parkeerplaatsen. andere : openhaard. Honoraria : 2.22.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : La Confidentielle

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging platteland
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Geen overburen
    • 6 Ruimtes
    • Rustig

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • 1 Aantal badkamers
    • 4 Slaapkamers
    • Open haard

Toegang

    • 2 parkeerplaatsen
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

598 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,22% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 585 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    159 CHEMIN DE LA PLAINE

    59780 Baisieux

    Het kantoor Frédéric Capelle Immobilier beschikt over 3 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com