Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Vannes • 749 650 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  192 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Vannes
749 650 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  192 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Vannes
Luxe huizen en villa te koop in Vannes Luxe huizen en villa te koop in Vannes
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  192 m²
749 650 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, op het west gelegen dit huis192 m², met een perceel oppervlakte van 948 m² bestaat uit 8 kamers waarvan 5 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een Aparte keuken, van een terras, van een kelder en van 2 parkeerplaatsen. Verwarming : Electrisch. andere : openhaard. Honoraria : 3.4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 116028DHI1013

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie west
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Geen overburen
    • 8 Ruimtes
    • Rustig

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Minstens 1 apart toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • 5 Slaapkamers
    • Open haard
    • 2 Toilet
    • Verwarming electrisch

Toegang

    • 2 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

749 650 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 725 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Dr House immo

    47 RUE MARCEL DASSAULT

    92514 Boulogne-Billancourt

    Wettelijke informatie kantoor

    Dr House immo, met een kapitaal van 10.000 €

    Beroepslicentie nr. 92/A/0543 afgeleverd door Hauts de Seine

    Zetel: 47 RUE MARCEL DASSAULT 92514 BOULOGNE BILLANCOURT CEDEX

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com