Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het zuid-oost gelegen dit huis (Villa) 165 m², met een perceel oppervlakte van 1250 m² bestaat uit 5 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis (Villa) is uitgerust van van een woonkamer, van een eetkamer, van een Open en ingericht keuken, van een zwembad, van een terras en van een garage. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. Honoraria : 5.3.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : VM1832-SC
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
795 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,3% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 755 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
61 Rue du Château d'Eau
33000 Bordeaux
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd