Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Bouliac • 830 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  168 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Bouliac
830 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  168 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Bouliac
Luxe huizen en villa te koop in Bouliac Luxe huizen en villa te koop in Bouliac
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  168 m²
830 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras

Op het zuid-west gelegen dit huis168 m², met een perceel oppervlakte van 1200 m² bevat 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Dit huis heeft van een Geen keuken en van een terras. Honoraria : 5.063291.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 5585

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • 7 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 4 Slaapkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

830 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,063291% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 790 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    2 PLACE CAMILLE HOSTEIN

    33270 Bouliac

    Het kantoor Beyond Immobilier beschikt over 61 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com