Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Kasteel • Pomerol • 1 279 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  270 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Kasteel • Pomerol
1 279 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  270 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Kastelen te koop in Pomerol
Kastelen te koop in Pomerol Kastelen te koop in Pomerol
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Kasteel
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  270 m²
1 279 000 €

Sluit

Dit kasteel270 m², gebouwd in 1900 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit kasteel is voorzien van een Geen keuken. andere : kabeltelevisie. Honoraria : 7.029.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : V0585BX

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Bouwjaar 1900
    • Op te frissen
    • 9 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 5 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 2 Toilet
    • 1 Aantal badkamers
    • Niet gemeubeld

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 279 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 7,029% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 195 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    52 RUE HUGUERIE,

    33000 Bordeaux

    Het kantoor JOHN TAYLOR BORDEAUX beschikt over 41 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com