Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit appartement135 m², gebouwd in 1960 bestaat uit 5 kamers waarvan 3 slaapkamers en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een Geen keuken, van een balkon en van een kelder. Zij bevindt zich op de 5de de verdieping met lift. Verwarming : "gaz underfloor". andere : intercom, digicode, Bewaker, kabeltelevisie. Honoraria : 2.994.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86924845
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
Over de prijs
1 995 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,994% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 937 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 83 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 9.000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
54 rue Jouffroy d'Abbans
75017 Parijs 17e
Wettelijke informatie kantoor
CONSULTANTS IMMOBILIER, met een kapitaal van 100.000 €
Beroepslicentie nr. CPI75012016000013457 afgeleverd door valable jusqu'au 10/08/25
Zetel: 54 rue Jouffroy D'abbans 75017 Paris
Financiële garantie QBE voor een bedrag van 110.000 €
RCS: PARIS 397657941
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd