Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Dit appartement171 m², in een flatgebouw van 4 verdiepingen bestaat uit 4 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement is uitgerust van van een Aparte keuken, van een balkon en van een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping. Verwarming : "individual gaz". andere : parketvloer, openhaard. Honoraria : 5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : TCZ6-V66-3PQ
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
Over de prijs
693 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 660 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
57 boulevard Lazare Carnot
31000 Toulouse
Wettelijke informatie kantoor
Beroepslicentie nr. CPI 3101 2016 000 008 063 afgeleverd door CCI de Toulouse
Financiële garantie SO.CA.F. voor een bedrag van 750.000 €
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd