Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Chateau d'Eau-Lancry, Parijs 10e • 1 350 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  120 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Chateau d'Eau-Lancry, Parijs 10e
1 350 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  120 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Chateau d'Eau-Lancry
Luxe appartementen / penthouses te koop in Chateau d'Eau-Lancry Luxe appartementen / penthouses te koop in Chateau d'Eau-Lancry
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  120 m²
1 350 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift

Op het oost-west gelegen dit appartement120 m², gebouwd in 1850, in een flatgebouw van 6 verdiepingen bestaat uit 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een Open en ingericht keuken en van een balkon. Zij bevindt zich op de 5de de verdieping met lift. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : parketvloer, openhaard. Honoraria : 4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : DOM32406-1

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, west
    • Op de 5e verdieping
    • Bouwjaar 1850
    • 5 Ruimtes
    • 6 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon 11 m²
    • 2 Toilet
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • Verwarming "individual gaz radiator"
    • 3 Slaapkamers
    • Open haard
    • 2 Aantal doucheruimtes

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 350 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 298 077 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    56 RUE DE LONDRES,

    75008 Parijs 8e

    Het kantoor DOLY beschikt over 41 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com