Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het noord-west gelegen dit appartement217 m², gebouwd in 1890, in een flatgebouw van 6 verdiepingen heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 4 badkamers en 3 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een eetkamer, een Geen keuken en een kelder. Zij bevindt zich op de 4de de verdieping met lift. Verwarming : Centraal. andere : Bewaker, parketvloer, openhaard. Honoraria : 4.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : FR75MO-87386
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
2 950 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 836 538 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 10 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 8.320 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
17 bld de Courcelles
75008 Parijs 8e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd