Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Saint Germain des Prés, Parijs 6e • 495 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  28,2 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Saint Germain des Prés, Parijs 6e
495 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  28,2 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  28,2 m²
495 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Rustig

In een rustige buurt, dit appartement28,2 m² bestaat uit 2 kamers waarvan 1 slaapkamer en 1 badkamer. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer en van een Geen keuken. Compleet gerenoveerd, zij bevindt zich op de ste de verdieping. andere : kabeltelevisie. Honoraria : 5.26.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1817

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • Gerenoveerd
    • Op de 1e verdieping
    • 2 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • 1 Aantal badkamers
    • 1 Slaapkamer
    • 1 Aantal doucheruimte

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

495 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,26% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 470 250 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    48 RUE MAZARINE

    75006 Parijs 6e

    Het kantoor LA GALERIE DE L'IMMOBILIER beschikt over 6 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    LA GALERIE DE L'IMMOBILIER, met een kapitaal van 9.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI75012016000019500

    Zetel: 48 rue Mazarine 75006 Paris

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com