Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het oost gelegen dit appartement68,18 m², gebouwd in 1750, in een flatgebouw van 5 verdiepingen heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 26,7 m² en een Geen keuken. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : intercom, digicode, kabeltelevisie. Honoraria : 4.566.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86468740
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 145 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,566% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 095 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 111 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 2.018 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
75006 Parijs 6e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd