Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Montorgueil-Saint Denis, Parijs 2e • 730 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  46,85 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Montorgueil-Saint Denis, Parijs 2e
730 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  46,85 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Montorgueil-Saint Denis
Luxe appartementen / penthouses te koop in Montorgueil-Saint Denis Luxe appartementen / penthouses te koop in Montorgueil-Saint Denis
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  46,85 m²
730 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en west gelegen dit appartement46,85 m², gebouwd in 1851, in een flatgebouw van 6 verdiepingen heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamer en 1 WC. Dit appartement is voorzien van een Open en ingericht keuken en een kelder. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. andere : intercom, digicode, openhaard. Honoraria : 4.29.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : GIACOMO

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • Rustig
    • Op de 3e verdieping
    • Oriëntatie west
    • Bouwjaar 1851
    • 2 Ruimtes
    • Geen overburen
    • 6 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 1 Toilet
    • Verwarming tersoonlijk electrisch
    • Inkomhal
    • Apart toilet
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 1 Slaapkamer
    • Open haard

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

730 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,29% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 700 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 11 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 2.430 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    444 Rue Paradis

    13008 Marseille 8ème

    Het kantoor HOME SWEET HOME beschikt over 14 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    HOME SWEET HOME, met een kapitaal van 4.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI13102016000005977