Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Chaillot, Parijs 16e • 3 450 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  231,28 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Chaillot, Parijs 16e
3 450 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  231,28 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot
Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  231,28 m²
3 450 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Kelder

Met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit appartement231,28 m², gebouwd in 1884, in een flatgebouw van 6 verdiepingen heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 3 badkamers en 4 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een eetkamer 21,34 m², een Aparte keuken, een balkon en een kelder. Zij bevindt zich op de 5de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz radiator". andere : digicode, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.545.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86922323

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost
    • Op de 5e verdieping
    • Bouwjaar 1884
    • 6 Ruimtes
    • 6 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon 13,29 m²
    • Eetkamer 21,34 m²
    • 4 Toilet
    • Verwarming "collective gaz radiator"
    • Kelder
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Woonkamer
    • 4 Slaapkamers
    • Open haard
    • 3 Aantal badkamers 27,37 m²

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

3 450 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,545% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 3 300 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    2 Avenue Mozart

    75016 Parijs 16e

    Het kantoor CONSULTANTS IMMOBILIER beschikt over 94 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    CONSULTANTS IMMOBILIER, met een kapitaal van 100.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI75012016000013457 afgeleverd door T7086

    Zetel: 54 rue Jouffroy d'Abbans 75017 Paris

    Financiële garantie QBE voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: PARIS 397657941

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com