Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Ile de la Jatte-Parc d'Orléans, Neuilly-sur-Seine • 1 664 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  124 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Ile de la Jatte-Parc d'Orléans, Neuilly-sur-Seine
1 664 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  124 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Ile de la Jatte-Parc d'Orléans
Luxe appartementen / penthouses te koop in Ile de la Jatte-Parc d'Orléans Luxe appartementen / penthouses te koop in Ile de la Jatte-Parc d'Orléans
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  124 m²
1 664 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge
  • 1 Garage

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit appartement124 m², gebouwd in 1978, in een flatgebouw van 5 verdiepingen bevat 4 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer 45 m², van een Aparte keuken, van een balkon, van een garage en van een kelder4 m². Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : "individual electric radiator". andere : Bewaker. Honoraria : 4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : GR3-1702

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • Rustig
    • Op de 3e verdieping
    • Oriëntatie oost, zuid
    • Bouwjaar 1978
    • Op te frissen
    • Geen overburen
    • 5 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 4 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon 12 m²
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Kelder 4 m²
    • 2 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers
    • Woonkamer 45 m²
    • 2 Toilet
    • Verwarming "individual electric radiator"

Toegang

    • 1 Garagebox

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

F

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

F

Woning met overmatig energieverbuik

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 664 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 600 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 70 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 8.556 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    79 avenue Mozart

    75016 Parijs 16e

    Het kantoor LA GRANDIERE IMMOBILIER beschikt over 11 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    LA GRANDIERE IMMOBILIER, met een kapitaal van 76.225 €

    Beroepslicentie nr. 75012016000008251 afgeleverd door PARIS

    Zetel: 79 AVENUE MOZART 75016 PARIS

    Financiële garantie QBE voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: PARIS 320015563

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com