Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Trezel, Levallois-Perret • 1 777 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  74 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Trezel, Levallois-Perret
1 777 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  74 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Trezel
Luxe appartementen / penthouses te koop in Trezel Luxe appartementen / penthouses te koop in Trezel
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  74 m²
1 777 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • Conciërge
  • Parking
  • Rustig

In een rustige buurt, op het west gelegen dit appartement gemeubileerd 74 m², gebouwd in 1945, in een flatgebouw van 5 verdiepingen heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een Ingericht keuken, een balkon, een kelder en een parkeerplaats. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : Electrisch. andere : Bewaker, parketvloer. Honoraria : 4.49.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : W-0302OM

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie west
    • 5 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Rustig
    • Op de 3e verdieping
    • Bouwjaar 1945
    • 3 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • Inkomhal
    • Gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers
    • Kelder
    • 2 Slaapkamers
    • Parket
    • Woonkamer
    • 1 Toilet
    • Verwarming electrisch

Toegang

    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 777 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,49% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 700 641 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 109 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 2.328 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Avenue Victor Hugo

    75016 Parijs 16e

    Het kantoor Engel & Völkers Victor Hugo beschikt over 46 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com