Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Reine-Mairie, Boulogne-Billancourt • 1 390 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  140 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Reine-Mairie, Boulogne-Billancourt
1 390 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  140 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Reine-Mairie
Luxe appartementen / penthouses te koop in Reine-Mairie Luxe appartementen / penthouses te koop in Reine-Mairie
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  140 m²
1 390 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Lift
  • Jardin
  • Conciërge
  • Rustig

In een rustige buurt, dit appartement140 m², gebouwd in 1972, in een flatgebouw van 5 verdiepingen bevat 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer 35 m², van een Aparte en ingericht keuken, van een terras en van een kelder. Zij bevindt zich op de 4de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz radiator". andere : Bewaker, openhaard. Honoraria : 4.041916.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 2171

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • Op de 4e verdieping
    • Bouwjaar 1972
    • 6 Ruimtes
    • 5 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 4 Slaapkamers
    • Verwarming "collective gaz radiator"
    • Woonkamer 35 m²
    • 3 Toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • Inkomhal
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 390 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,041916% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 336 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 220 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 8.800 €

Vereniging van eigenaren : Pas de procédure en cours

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    AGENCE KATZ IMMOBILIER

    4 BOULEVARD RAYMOND POINCARE

    92380 Garches

    Wettelijke informatie kantoor

    AGENCE KATZ IMMOBILIER, met een kapitaal van 15.245 €

    Beroepslicentie nr. CPI92012016000007588 afgeleverd door C.C.I. IDF

    Zetel: 4 Boulevard Raymond Poincaré 92380 GARCHES

    Financiële garantie GALLIAN voor een bedrag van 120.000 €

    RCS: NANTERRE 038747630

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com