Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit appartement (Duplex) 129 m², gebouwd in 1980 Duplex bevat 4 kamers waarvan 3 slaapkamers, 2 badkamers en 3 WC's. Dit appartement (Duplex) heeft van een woonkamer, van een Aparte keuken, van een zwembad, van een terras, van een garage en van een kelder. andere : intercom, Bewaker, kabeltelevisie. Honoraria : 4.075.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : V2102SJ
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 660 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,075% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 595 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
1b avenue Albert 1er
06230 Saint-Jean-Cap-Ferrat
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd