Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Parijs 2e • 699 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  46,32 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Parijs 2e
699 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  46,32 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Parijs 2e
Luxe appartementen / penthouses te koop in Parijs 2e Luxe appartementen / penthouses te koop in Parijs 2e
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  46,32 m²
699 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Lift
  • Prachtig uitzicht

Met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit appartement gemeubileerd 46,32 m², gebouwd in 1870, in een flatgebouw van 6 verdiepingen bevat 2 kamers waarvan 1 slaapkamer en 1 WC. Dit appartement heeft van een woonkamer 22,98 m², van een Open keuken en van een terras. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Verwarming : "individual electric radiator". andere : intercom, digicode, kabeltelevisie. Honoraria : 3.709.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 85648892

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, zuid
    • Op de 2e verdieping
    • Bouwjaar 1870
    • 2 Ruimtes
    • 6 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 22,98 m²
    • Gemeubeld
    • 1 Slaapkamer
    • Verwarming "individual electric radiator"
    • 1 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

699 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,709% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 674 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    AGENCE DES ENFANTS ROUGES PLACE DES VOSGES

    17 PLACE DES VOSGES

    75004 Parijs 4e

    Wettelijke informatie kantoor

    AGENCE DES ENFANTS ROUGES PLACE DES VOSGES, met een kapitaal van 5.000 €

    Zetel: 17 place des vosges 75004 PARIS 75004 PARIS

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com