Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Agent Sarre-Centre-Les Vallées-La Garenne, Colombes • 5 500 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  170,68 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Agent Sarre-Centre-Les Vallées-La Garenne, Colombes
5 500 €/maandincl. taksen incl. kosten
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  170,68 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Verhuren
 van luxe huizen en villa in Agent Sarre-Centre-Les Vallées-La Garenne
Verhuren
 van luxe huizen en villa in Agent Sarre-Centre-Les Vallées-La Garenne Verhuren
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  170,68 m²
5 500 €/maandincl. taksen incl. kosten

Sluit

Aanbevolen

  • 2 Garages
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, op het zuid-west gelegen dit huis gemeubileerd 170,68 m² bestaat uit 8 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 50,77 m², van een Geen keuken, van een garage en van een kelder. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : openhaard, kabeltelevisie.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86793235

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Geen overburen
    • 8 Ruimtes
    • Rustig

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 5 Slaapkamers
    • Gemeubeld
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • Woonkamer 50,77 m²
    • 3 Toilet
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers 3,49 m²
    • Inkomhal
    • Keuken
    • Verwarming "individual gaz radiator"

Toegang

    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

De huurkosten omvatten 5.500 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 5.396 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten 104 € Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder NB Waarvan Inventaris 512 € Waarborg 10.792 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Aanvraag van informatie

Bericht verzonden op

Zie telefoon

Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

24 rue de l'Hotel de Ville

92200 Neuilly-sur-Seine

Het kantoor BARNES RENTALS RIVE DROITE beschikt over 17 exclusieve vastgoedaanbiedingen

Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

© 2026 - BellesDemeures.com