Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het oost gelegen dit appartement192 m², gebouwd in 1960 bevat 1 kamer waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 1 WC. Dit appartement heeft van een woonkamer, van een Geen keuken, van een terras en van een garage. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. andere : Bewaker, parketvloer, openhaard, kabeltelevisie.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 87025193
Energieprestatieadvies (EPA)
Niet kenbaar gemaakt
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
Niet kenbaar gemaakt
Over de prijs
De huurkosten omvatten 5.200 €/maand. Waarvan Basishuur (exclusief kosten) 5.200 € Huurtoeslag NB Forfaitaire kosten NB Kosten inclusief BTW te betalen door de huurder NB Waarvan Inventaris NB Waarborg 15.600 €
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
C VELAZQUEZ 13
28001 MADRID
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd