Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Loft • Champerret-Berthier, Parijs 17e • 2 100 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  168 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Loft • Champerret-Berthier, Parijs 17e
2 100 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  168 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Lofts te koop in Champerret-Berthier
Lofts te koop in Champerret-Berthier Lofts te koop in Champerret-Berthier
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Loft
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  168 m²
2 100 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Rustig

In een rustige buurt, deze loft (Loft) 168 m² bevat 8 kamers waarvan 5 slaapkamers en 4 WC's. Deze loft (Loft) van een eetkamer, van een Geen keuken en van een terras. andere : parketvloer. Honoraria : 3.96.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86201270

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • 8 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Eetkamer
    • Parket
    • 5 Slaapkamers
    • 3 Aantal doucheruimtes
    • 4 Toilet

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 100 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,96% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 020 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    1 RUE ERNEST RENAN

    75015 Parijs 15e

    Het kantoor De ferla Lecourbe beschikt over 16 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com