Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Saint-André-de-Double • 595 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  120 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Saint-André-de-Double
595 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  120 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Saint-André-de-Double
Luxe huizen en villa te koop in Saint-André-de-Double Luxe huizen en villa te koop in Saint-André-de-Double
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  120 m²
595 000 €

Sluit

Dit huis120 m², met een perceel oppervlakte van 345477 m² bevat 3 kamers waarvan 2 slaapkamers en 1 WC. Dit huis heeft van een woonkamer en van een Geen keuken. Verwarming : "individual fuel oil". Honoraria : 4.39.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 49-3654K

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Op te frissen
    • 3 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • Verwarming "individual fuel oil"
    • 2 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 1 Toilet

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

595 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,39% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 570 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    47 rue de la Liberation

    24400 Mussidan

    Het kantoor Human Immobilier Mussidan beschikt over 1 exclusieve vastgoedaanbieding

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com