Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Bégard • 493 050 €
  • 14  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  346 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Bégard
493 050 €
  • 14  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  346 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Bégard
Luxe huizen en villa te koop in Bégard Luxe huizen en villa te koop in Bégard
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • 14  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  346 m²
493 050 €

Sluit

Aanbevolen

  • Rustig

In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis346 m², gebouwd in 1780, met een perceel oppervlakte van 6100 m² bestaat uit 14 kamers waarvan 9 slaapkamers, 1 badkamer en 5 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 40 m², van een Open en ingericht keuken en van 5 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual". andere : openhaard. Honoraria : 3.8.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 2025148

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Rustig
    • 14 Ruimtes
    • Bouwjaar 1780

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 40 m²
    • Niet gemeubeld
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • 9 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers
    • 5 Toilet
    • Verwarming "individual"

Toegang

    • 5 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

493 050 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,8% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 475 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    22 BOULEVARD GAMBETTA

    22000 Saint-Brieuc

    Het kantoor CÔTE ET BRETAGNE IMMOBILIER beschikt over 44 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    CÔTE ET BRETAGNE IMMOBILIER, met een kapitaal van 1.000 €

    Beroepslicentie nr. cpi22012015000002713 afgeleverd door Saint-Brieuc

    Zetel: 22 boulevard gambetta 22000 Saint-Brieuc

    Financiële garantie GALIAN voor een bedrag van 120.000 €

    RCS: 22000 814652590

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com