Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Royan • 850 500 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  126,04 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Royan
850 500 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  126,04 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Royan
Luxe huizen en villa te koop in Royan Luxe huizen en villa te koop in Royan
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  126,04 m²
850 500 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Jardin

Op het zuid-west gelegen dit huis126,04 m², gebouwd in 1900, met een perceel oppervlakte van 394 m² bestaat uit 6 kamers waarvan 4 slaapkamers en 3 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 32 m², van een Aparte en ingericht keuken en van een zwembad. Verwarming : "collective gaz". Honoraria : 4.37.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 2553

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • Bouwjaar 1900
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 32 m²
    • 3 Toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • 4 Slaapkamers
    • Verwarming "collective gaz"

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

850 500 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,37% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 814 904 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    5 FACADE DE FONCILLON RESIDENCE MONTECRISTO

    17200 Royan

    (293 Mening)
    Het kantoor CHARTREUX IMMOBILIER beschikt over 20 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Zetel: 5 FACADE DE FONCILLON 17200 ROYAN

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com