Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en west gelegen dit huis458 m², gebouwd in 1870, met een perceel oppervlakte van 1234 m² bestaat uit 14 kamers waarvan 5 slaapkamers, 2 badkamers en 4 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer, van een Geen keuken, van een terras en van een kelder. Verwarming : "gaz underfloor". andere : openhaard. Honoraria : 4.96.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : V0008DE
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
3 280 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,96% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 3 125 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
32 avenue Pierre 1er de Serbie
75008 Parijs 8e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd