Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Deauville • 687 750 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  77,9 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Deauville
687 750 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  77,9 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Deauville
Luxe huizen en villa te koop in Deauville Luxe huizen en villa te koop in Deauville
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  77,9 m²
687 750 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Prachtig uitzicht
  • Jardin
  • Parking

Met een prachtig uitzicht en zuid-west gelegen dit huis77,9 m² bevat 3 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer 34,65 m², van een Open keuken, van een terras en van een parkeerplaats. andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86911577

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • 1-Laagse gebouwen
    • 3 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 34,65 m²
    • 2 Toilet
    • 1 Aantal badkamers 3,9 m²
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • 2 Slaapkamers
    • Open haard

Toegang

    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

687 750 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 655 000 €

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 90 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 2.100 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    3 avenue de la Republique

    14800 Deauville

    Het kantoor EXCLUSIVE IMMOBILIER beschikt over 25 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    EXCLUSIVE IMMOBILIER, met een kapitaal van 10.000 €

    Beroepslicentie nr. 940 afgeleverd door CAEN

    Zetel: 3 Av de la République 14800 DEAUVILLE

    Financiële garantie QBE INSURANCE voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: LISIEUX 534009873

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com