Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het zuid gelegen dit huis160 m², gebouwd in 1945, met een perceel oppervlakte van 1341 m² bevat 4 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis heeft van een Aparte en ingericht keuken, van een zwembad, van een terras, van een garage en van 5 parkeerplaatsen. Honoraria : 5.76.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 544V1939M
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
899 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,76% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 850 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
43 BOULEVARD VICTOR HUGO
13210 Saint-Rémy-de-Provence
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd