Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Dit huis230 m², met een perceel oppervlakte van 10000 m² bestaat uit 7 kamers waarvan 4 slaapkamers en 1 badkamer. Dit huis is uitgerust van van een eetkamer, van een Ingericht keuken en van een kelder. Honoraria : 3.37931.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 328
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 499 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,37931% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 450 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
Chemin de Chauchardy
13100 Aix-en-Provence
Wettelijke informatie kantoor
FIP FABRE IMMOBILIER PRESTIGE, met een kapitaal van 1.000 €
Beroepslicentie nr. CPI13102018000034172 afgeleverd door BOUCHES DU RHONE
Zetel: "La Yolande" 13100 AIX EN PROVENCE
Financiële garantie GALIAN voor een bedrag van 120.000 €
RCS: AIX EN PROVENCE 808155162
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd