Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het zuid gelegen dit huis152 m², gebouwd in 1964, met een perceel oppervlakte van 507 m² bestaat uit 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 22 m², van een Aparte keuken, van een balkon en van een parkeerplaats. Verwarming : "individual fuel oil". andere : parketvloer. Honoraria : 3.86.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 191283
Energieprestatieadvies (EPA)
G
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
G
Woning met overmatig energieverbuik
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
830 900 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,86% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 800 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Wettelijke informatie kantoor
Virginie MURTIN consultant megAgence, met een kapitaal van 100.000 €
Beroepslicentie nr. T395 afgeleverd door SARTHE
Financiële garantie QBE voor een bedrag van 110.000 €
RCS: LE MANS 531140515
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd