Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Grand Parc-Chartrons-Paul Doumer, Bordeaux • 859 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  134 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Grand Parc-Chartrons-Paul Doumer, Bordeaux
859 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  134 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Grand Parc-Chartrons-Paul Doumer
Luxe huizen en villa te koop in Grand Parc-Chartrons-Paul Doumer Luxe huizen en villa te koop in Grand Parc-Chartrons-Paul Doumer
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  134 m²
859 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras

Dit huis134 m², met een perceel oppervlakte van 274 m² bestaat uit 5 kamers waarvan 4 slaapkamers en 2 badkamers. Dit huis is uitgerust van van een Geen keuken, van een zwembad en van een terras. Honoraria : 3.493976.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : SL-A43726GM33

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Inkomhal
    • 2 Aantal badkamers
    • 4 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

859 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,493976% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 830 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Leggett International Real Estate

    17 RUE ST LOUIS EN L ILE

    75004 Parijs 4e

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com