Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het oost-west gelegen dit huis (Oude woning) 132 m², gebouwd in 1920, met een perceel oppervlakte van 234 m² bestaat uit 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis (Oude woning) is uitgerust van van een eetkamer, van een Open en ingericht keuken, van een zwembad, van een terras en van een kelder. Verwarming : "individual underfloor". andere : parketvloer. Honoraria : 3.93.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 5856-LLOYD&DAVIS
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
899 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,93% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 865 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
34 Quai de Dion Bouton
92800 Puteaux
Wettelijke informatie kantoor
LLOYD & DAVIS, met een kapitaal van 37.000 €
Beroepslicentie nr. 75012018000038C906
Zetel: 34 Quai de Dion Boudon 92800 PUTEAUX
Financiële garantie MMA Entreprise voor een bedrag van 110.000 €
RCS: PARIS 753396902
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd