Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit huis458 m², gebouwd in 1930 bestaat uit 11 kamers waarvan 5 slaapkamers. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer, van een Geen keuken, van een garage en van een kelder. Verwarming : "individual fuel oil radiator". andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.046.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86793212
Energieprestatieadvies (EPA)
F
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
G
Woning met overmatig energieverbuik
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 800 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,046% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 730 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
8 Rue Claude Bernard
75005 Parijs 5e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd