Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het oost gelegen dit huis95 m² bevat 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Dit huis heeft van een woonkamer en van een Geen keuken. andere : kabeltelevisie. Honoraria : 3.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 26361
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
927 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 900 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
2B AV DU MARECHAL FOCH
92210 Saint-Cloud
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd