Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het oost-west gelegen dit huis (Villa) 290 m², gebouwd in 1938, met een perceel oppervlakte van 921 m² bestaat uit 8 kamers waarvan 4 slaapkamers, 3 badkamers en 5 WC's. Dit huis (Villa) is uitgerust van van een woonkamer 44 m², van een Aparte en ingericht keuken, van een balkon, van een terras, van een garage, van een kelder6 m² en van 5 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual fuel oil". Honoraria : 3.09.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 023
Energieprestatieadvies (EPA)
G
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
G
Woning met overmatig energieverbuik
Over de prijs
1 160 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,09% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 125 200 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
21 Rue Houdan
92330 Sceaux
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd