Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Hauteurs de Carqueiranne, Carqueiranne • 768 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  172 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Hauteurs de Carqueiranne, Carqueiranne
768 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  172 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Hauteurs de Carqueiranne
Luxe huizen en villa te koop in Hauteurs de Carqueiranne Luxe huizen en villa te koop in Hauteurs de Carqueiranne
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  172 m²
768 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Jardin
  • Rustig

In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis172 m², gebouwd in 1963, met een perceel oppervlakte van 1088 m² bevat 8 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis heeft van een Aparte en ingericht keuken. Verwarming : "individual fuel oil radiator". Honoraria : 4.489796.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 3849

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • Bouwjaar 1963
    • Geen overburen
    • Op te frissen
    • Rustig
    • 8 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Inkomhal
    • Verwarming "individual fuel oil radiator"
    • 5 Slaapkamers
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • 3 Toilet
    • 1 Aantal badkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

768 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,489796% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 735 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    L ADRESSE CARQUEIRANNE

    25 AVENUE DE LA GARE

    83320 Carqueiranne

    Wettelijke informatie kantoor

    L ADRESSE CARQUEIRANNE, met een kapitaal van 5.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI27012021000000009 afgeleverd door CCI PORTES DE NORMANDIE

    RCS: EVREUX 897968343

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com