Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit huis192 m², met een perceel oppervlakte van 1450 m² heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer, een Aparte keuken, 2 balkons, een garage en 2 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual fuel oil". Honoraria : 3.958.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86836721
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
998 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,958% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 960 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
6 RUE ALEXANDRE CASTUEIL
83400 Hyères
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd