Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit huis150 m², gebouwd in 1970, met een perceel oppervlakte van 766 m² bestaat uit 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 48 m², van een Aparte keuken, van een terras, van een kelder en van een parkeerplaats. Verwarming : "radiator". andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.6.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 1095000
Energieprestatieadvies (EPA)
F
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
F
Woning met overmatig energieverbuik
Over de prijs
1 095 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,6% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 057 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
3Bis RUE DU MARECHAL FOCH
78110 Le Vésinet
Wettelijke informatie kantoor
AGENCE IMMOBILIÈRE DE L'OUEST, met een kapitaal van 7.500 €
Beroepslicentie nr. 321
Zetel: 3 bis rue du Maréchal FOCH 78110 LE VESINET
Financiële garantie serenis assurance voor een bedrag van 110.000 €
RCS: versailles 310580048
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd